?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Поделиться Next Entry
обращение к читателям
sahallin

 

 

 ОБРАЩЕНИЕ  К ЧИТАТЕЛЯМ

К СОЖАЛЕНИЮ ИЗ ЗА ТЕХНИЧЕСКОГО СБОЯ В МОЁМ ЖЖ, ВОТ УЖЕ МЕСЯЦ Я НЕ МОГУ ОПУБЛИКОВАТЬ  НОВЫЕ ЗАПИСИ С ИЗОБРАЖЕНИЯМИ В СВОЁМ ЖУРНАЛЕ.

ПУБЛИКОВАТЬ ТОЛЬКО ТЕКСТОВЫЕ ЗАПИСИ, НЕТ СМЫСЛА,ПОСКОЛЬКУ ЭТО МАЛО КОМУ БУДЕТ ИНТЕРЕСНО, Я НЕ НАСТОЛЬКО ЗНАМЕНИТ, ЧТО БЫ МЕНЯ ВСЕ ЧИТАЛИ.

НЕСМОТРЯ НА МОИ НЕОДНОКРАТНЫЕ ОБРАЩЕНИЯ ЗА ПОМОЩЬЮ, ТЕХНИЧЕСКАЯ СЛУЖБА LIVEJOURNAL НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЕТ ДЛЯ УСТРАНЕИЯ НЕИСПРАВНОСТИ В МОЕМ ЖУРНАЛЕ.

ПРИНОШУ СВОИ ИЗВИНЕНИЯ МОИМ ПОСТОЯННЫМ ЧИТАТЕЛЯМ, ВИДИМО МОЙ ЖУРНАЛ БЫЛ ЗАБЛОКИРОВАН ПО УКАЗАНИЮ СВЕРХУ, НА НЕОПРЕДЕЛЕННЫЙ СРОК.

ПОЭТОМУ, ВЕСЬМА СОЖАЛЕЮ, НО Я НЕ ЗНАЮ КОГДА Я СМОГУ ОПУБЛИКОВАТЬ НОВЫЕ ЗАПИСИ, МОЖЕТ БЫТЬ ОСЕНЬЮ,А МОЖЕТ ЗИМОЙ,УВЫ Я НЕ ЗНАЮ – КОГДА ТЕХНИЧЕСКАЯ СЛУЖБА СОИЗВОЛИТ РАЗБЛОКИРОВАТЬ МОЙ ЖУРНАЛ.

ТАКОВЫ ГРИМАСЫ ,,ДЕМОКРАТИИ”

ЕСЛИ ДО ОСЕНИ СИТУАЦИЯ НЕ ИЗМЕНИТСЯ,ТО Я ВЫНУЖДЕН БУДУ СОЗДАТЬ НОВЫЙ ЖУРНАЛ.

С УВАЖЕНИЕМ.

SAHALLIN

ВОЗМОЖНО Я НЕМНОГО ПОГОРЯЧИЛСЯ - ПРИНОШУ СВОИ ИЗВИНЕНИЯ.

24 ИЮЛЯ 2010 ГОД.

SAHALLIN

***************************

THE REFERENCE TO READERS

UNFORTUNATELY FROM FOR TECHNICAL FAILURE I MINE  LJ, HERE MONTH I CAN NOT ALREADY PUBLISH NEW RECORDS WITH  IMAGES  IN THE MAGAZINE.

DESPITE OF MY NUMEROUS REFERENCES BEHIND THE HELP, TECHNICAL SERVICE LIVEJOURNAL NOTHING DOES FOR ELIMINATION OF MALFUNCTION IN MY  MAGAZINE.

THEREFORE, RATHER I REGRET, BUT I DO NOT KNOW WHEN I CAN PUBLISH NEW RECORDS, CAN BE IN THE AUTUMN, AND CAN IN THE WINTER, ALAS I DO NOT KNOW, WHEN THE TECHNICAL SERVICE WILL DEIGN TO ELIMINATE MALFUNCTION IN MY MAGAZINE.

I APOLOGIZE MY  CONSTANT READERS, PROBABLY MY MAGAZINE HAS BEEN BLOCKED UNDER  THE INSTRUCTION FROM ABOVE, FOR UNCERTAIN TERM.

GRIMACES, DEMOCRACIES ” ARE THOSE

IF TILL THE AUTUMN THE SITUATION WILL NOT CHANGE, I SHALL BE COMPELLED TO CREATE NEW MAGAZINE.

YOURS FAITHFULLY

SAHALLIN

***

Ну а чтобы вы не скучали без меня,я расскажу вам одну байку.На одном из украинских интернет сайтов,я увидел текст своей сказки ,,Восстание кукол” на украiнской мове – пока читал, я весь обрыдался.Далее внизу  вы можете прочитать полный текст моей сказки на украинском языке.

Я ПЛАКАЛЪ.

***

ПОВСТАННЯ ЛЯЛЬОК.

трагедія

з циклу,, заборонені казки "

Темної ночі, в тихим сонному місті, в що стояв на відшибі, заляпаному похиленій будинку, в темному підвалі, в найдальшому кутку, з-під великого дерев'яного короби, крізь щілину, пробивався промінчик света.Под коробом, зібравшись у гурток і притулившись один до одного , сиділи ляльки, посеред них горів маленький недогарок свечі.Кукли сиділи мовчки, думаючи про своє і дивилися на огонек.Ведмедик  підняв голову і прислухався - тиша навкруги, ні звуку. - Мої друзі - тихо, майже пошепки, звернувся він, до присутніх лялькам, - Я зібрав вас всіх сьогодні разом, оскільки завтра буде рішучий день.Ми піднімемо повстання проти нашого господаря - тирана Дону Педро.Так далі жити не можна, досить нам терпіти витівки цього самодура і гарувати на нього від зорі до зорі. - Говорив Ведмедик, схвильованим тихим голосом.Кукли широко відкритими очима дивилися на нього, слухаючи кожному його слову.

Ведмедик замовк і обвів поглядом своїх друзів, і від чого то раптом защеміло в його тряпочной душі.,, Ось вони мої друзі - думав Ведмедик - скільки років ми вже вместе.Вот, мій найвірніший друг - Бабак, за мною він у вогонь і в воду.Вот - Пуговка мальвінка, раніше вона жила в північній столиці.Ось - Крихітка Єнот, із смішною щетиністої бородкой.Вот - Щурик, з хитрими бігаючими глазкамі.Вот - маленький сумний Пьеро.Нас всього дванадцять - з ніжною сумом, думав Ведмедик - і завтра буде битва не на життя, а на смерть і може бути ми всі загинемо. "- Мої друзі, - знову заговорив Ведмедик - Ми всі разом, ми хочемо бути вільними, ми хочемо жити своїм життям, а не виконувати забаганки цього лиходія - самодура Дону Педро.Поетому завтра буде рішучий бій, за справедливість, за нашу свободу. - Голос Ведмежати, ставав все натхнення і пронікновенней.Кукли палаючим поглядом дивилися на свого ватажка і вогник свічки, мерехтячи, спалахував вогняними сполохами, в їх лялькових глазах.І ще довго, цілу ніч, до зорі, тривало бдіння маленьких змовників.

І ось настав утро.В чистому, ранковому небі, все дужче й дужче розгорялася червона зоря, і вже промені сонця спрямували свій біг назустріч новому дню.Как раптом у дворі будинку, пролунав грізний рик Дону Педро, власника лялькового театру, - Де ви, прокляті ляльки, ледарі і нероби, пора працювати, жваво виходьте!  - Кричав він на всю вулицю.
-Ми тут!- Крикнув Ведмедик і ляльки один за іншим вилізли з підвалу.
-Ми тут!- Дзвінким голосом повторив Ведмедик, - Ми хочемо бути вільними! Ми завоюємо нашу свободу!
Ляльки стояли всі разом, а ціль рішучі погляди на Дону Педро.
- Вперед, друзі! - Голосно крикнув Ведмедик, - Свобода або смерть!

І всі ляльки дружно кинулися у бік велетня Дону Педро.І ось бігли вони, маленькі, величиною з долоню, смішні куколкі.Впереді смішно перевалюючись біг Ведмедик, за ним нерозлучний друг Бабак, Пуговка мальвінка бігла з одухотвореним ляльковим личком, в красивій білій кофтинці, поруч з нею маленький сумний П'єро і всі інші кукли.Увідев біжать до нього ляльок, Дон Педро остовпів, потім розреготався своїм гучним злим сміхом - Та як ви посміли, піти проти мене, нікчемні ляльки! - Закричав он.І прийшовши в лють схопив палицю і став трощити біжать до нього кукол.Страшний удар обрушився на маленького сумного П'єро і в мить ока, тільки хмара білого пилу зметнулося вокруг.Следующій удар припав на Пуговка мальвінка і від страшного удару її лялькове тільце розлетілося вдребезгі.Остальние ляльки, увертиваясь від ударів, підбігли до Дону Педро і оточивши його, з усіх сил вчепилися своїми ляльковими ручками в ноги велікана.Дон Педро в люті став топтати ляльок своїми важкими сапогамі.Все змішалося, люті крики, стогони, важкі удари , гуркіт і лють борьби.Кукли гинули один за одним.

Бабак, відбігши вбік, закричав - Хазяїн! Хазяїн! Я всіх їх здав тобі, як ми домовлялися! Тепер я разом з тобою, мій Господар!
- Несамовито кричав він, задерши голову вверх.Спасібо, Бабак - пролунав зверху громовий голос лиходія Дону Педро, - Ти справжній друг.Затем піднявши ногу, Дон Педро з усіх сил наступив на Бабака, пролунав візг.Із під важкого кованого чобота, бризнули в різні боки, золоті монетки, які Бабак завбачливо, запхав собі за щекі.Вскоре все було кончено.Только Ведмедик, чіпляючись лапками, продовжував дертися вгору по нозі злодія - велікана.Дон Педро схопив своєї ручищами Ведмежати і підніс до обличчя.
- Як ти посмів!- В люті закричав він, - Як ти посмів, повстати проти мене! Адже ми домовлялися! Я поставив тебе, головним над усіма кукламі.Я довіряв тобі, бо ми були з тобою майже як брати, однієї крові, а ти зрадив мене!
- Кричав злодій - Я хотів усіх вас, зробити щасливими, а ви всі зрадили мене!

І розмахнувшись, з усіх сил, Дон Педро вдарив ляльку про залізобетонну стену.От удару, тряпочное тільце Ведмежати буквально вибухнув у повітрі, обдавши лиходія, бризками тирси, і тільки гудзики очі, тихо брязкаючи, покотились по бетонної площаді.Все було скінчено.

Тихо завиваючи, вітер гнав по порожній бетонної площі, розірвані шматки кукол.В небі, над порожнім сірим містом починався новий день.

SAHALLIN


promo sahallin june 1, 23:23
Buy for 300 tokens
Протесты в России. 1. Для чего нужны протесты. 2. Технология протестов. 3. Что такое социальный протест. 4. Что такое политический протест. 5. Протесты и Революция. Последнее развитие событий показывает, что в России медленно, но верно, набирает силу протестное движение. Но, к…

Комментарии отключены

Для этой записи комментарии отключены.